Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Pomóż zbudować kościół na Białorusi

ObrazW miejscowości Gatowo, leżącej 4 km od stolicy Białorusi – Mińska, żyje ok. 12 tysięcy ludzi. Ilu katolików? Nikt dokładnie nie wie. Od kilku lat duszpasterzują tam michalici. Lata starań i heroicznych wysiłków pozwoliły zakupić kawałek ziemi. W ostatnim czasie postawiono tam maleńką kaplicę, w której sprawowana jest liturgia. „Zbudujcie w Gatowo sanktuarium św. Michała Archanioła. Niech tam Bóg odnosi zwycięstwo, zwłaszcza w sercach dzieci i młodzieży” – prosił ówczesny pasterz archidiecezji kard. K. Świątek.

do pobrania

Blankiet wpłaty w PL »

For payments in euros or U.S. dollars:

USD PL 52236000050000004550256305

EURO PL 30236000050000004550256313
SWIFT: DABAPLPW
add: for Gatowo

Powstał projekt Kościoła i Centrum Pastoralnego dla Dzieci i Młodzieży. Jesienią 2010 r. rozpoczęły się prace...

 

Wierzymy, że wspólnie wzniesiemy tę świątynię i Centrum: czciciele i rycerze św. Michała Archanioła, czytelnicy dwumiesięcznika "Któż jak Bóg", wierni z michalickich parafii rozsianych po całym świecie, nasi przyjaciele i wszyscy inni ludzie dobrej woli. Nie trzeba być biznesmenem, naprawdę... Redakcja "Któż jak Bóg" wzięła pod swoje skrzydła tę inicjatywę, publikując w każdym numerze listę Ofiarodawców. To naprawdę może być fascynująca historia!

Przekazy bankowe (blankiety) można pobrać w wersji pdf, klikając: Pobierz blankiet wpłaty w pdf.

Niech urzeczywistni się marzenie bł. Ks. Bronisława Markiewicza: "Gdzie nie będzie kościoła św. Michała Archanioła, tam go zbudujemy!".

Obraz

Obraz