Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Michalicka pielgrzymka do Fatimy w 100. rocznicę objawień

Od 3 do 9 czerwca 2017 r. odbędzie się samolotowa Michalicka Pielgrzymka do Fatimy w setną rocznicę objawień Matki Bożej. To wydarzenie wpisuje się w obchody 9-letniej nowenny przygotowującej naszą rodzinę zakonną do jubileuszu zatwierdzenia. Oprócz pobytu w Fatimie program pielgrzymki pbejmuje zwiedzanie Lizbony. Porto, Coimbry oraz klasztorów Batalha i Alcobaca. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - można się zapisać...    

1 DZIEŃ  Spotkanie uczestników na terminalu Warszawa – Okęcie w Hali Odlotów o godz.14:30. Wylot do LIZBONY o godz.17:10. Przylot o godz.20:15. Zakwaterowanie w hotelu, późna obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie LIZBONY - Torre de Belem, Klasztor Hieronimitów, spacer po mieście, malownicza dzielnica Alfama, punkt widokowy, Kościół Św. Antoniego,  nowoczesna dzielnica EXPO. Przejazd do Sanktuarium Maryjnego w FATIMIE. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Udział w wieczornej modlitwie różańcowej oraz procesji ze świecami. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. FATIMA – nawiedzenie Sanktuarium, Droga Krzyżowa zakończona wizytą w Aljustrel i Valinhos, gdzie zobaczymy domki dzieci, następnie przejazd do Klasztorów BATALHA i ALCOBACA – jeden z najstarszych zabytków gotyckich Portugalii, imponujący kompleks klasztorny zbudowany przez zakon cystersów. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja, udział w wieczornej procesji różańcowej. Nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Całodzienny pobyt w FATIMIE. Zwiedzanie Muzeum, gdzie zobaczymy pamiątki Jana Pawła II, poznamy tajemnicę korony Fatimskiej. Czas do własnej dyspozycji. Obiadokolacja, udział w wieczornej procesji różańcowej. Nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do PORTO, gdzie zobaczymy piękny dworzec, Katedrę, Kościół św.Franciszka, spacer malowniczymi uliczkami. Rejs statkiem po rzece DUERO, najbardziej zasobnej w wodę rzece Półwyspu Iberyjskiego. Degustacja miejscowego trunku PORTO w miejscowej winiarni. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do COIMBRY zwiedzanie starej Katedry, uniwersytetu, punkt panoramiczny. Zakwaterowanie w Coimbrze, obiadokolacja, nocleg. 

7 DZIEŃ Wczesne śniadanie. Przejazd na lotnisko w Lizbonie. Wylot do Warszawy o godz. 11:20, przylot o godz.16:15. 

Termin: 3-9 czerwca 2017 r.

Koszt: 1.450 PLN i 610 EUR

Cena obejmuje: 

Bilety lotnicze na trasie W-wa – Lizbona - W-wa  liniami portugalskimi TAP PORTUGAL wraz z opłatami lotniskowymi;
Transfery z lotniska do hotelu, z hotelu na lotnisko;
Transport autokarem klasy LUX z klimatyzacją na całej trasie;
Zakwaterowanie:  hotele 4*, pokoje 2-osobowe z łazienkami; 
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie /śniadania w formie bufetu, obiadokolacja z napojami – woda, wino;
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem;
Rejs statkiem po rzece Duero w Porto;
Pilot / przewodnik polskojęzyczny na całej trasie;
Ubezpieczenie pełne zawierające choroby przewlekłe: KL do 20.000 EUR, NW do 2.000 EUR, bagaż do 200 EUR;
Podatek VAT 

Cena nie obejmuje: 

Dopłaty do pokoju 1 osobowego na całej trasie 160 EUR;
Własnych wydatków.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmian w programie w związku z miejscowymi realiami.

Dla zapewnienia wysokiego komfortu usług biuro NOMADA gwarantuje swoim turystom urządzenia systemu oprowadzania grupowego Radioguide ®  firmy VOX POLSKA www.voxpolska.pl

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla chętnych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 kwietnia, można je kierować na adres mailowy: kaminski@michalita.pl (Ks. Rafał Kamiński)