Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

TAJEMNICZY ŚWIAT ANIOŁÓW – podsumowanie rekolekcji

W domu rekolekcyjnym Księży Michalitów w Rycerce Górnej, w dniach 1-3 września br. odbyły się rekolekcje dla Czcicieli i Rycerzy św. Michała Archanioła. Temat duchowych ćwiczeń: „Tajemniczy świat Aniołów” przybliżał zebranym ks. Robert Ryndak CSMA. W rekolekcjach uczestniczyły 103 osoby. Poniżej zamieszczamy świadectwo jednej z uczestniczek oraz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Sursum corda! Jeśli i Ty chcesz swoje serce wznieść w górę, radzę – przyjedź koniecznie na rekolekcje do Księży Michalitów do Górnej Rycerki! To miejsce niewątpliwie wyszukane przez samego Św. Michała Archanioła, gdzie zresztą on sam przywita Cię w przepięknej figurze.

Gdzież mają się spotkać Rycerze jak nie w Rycerce i to Górnej? Przed grzechem pierworodnym naszych rodziców Bóg przechadzał się z nimi po ogrodzie rajskim w wielkiej radości. Od momentu upadku człowiek ma w sobie ziejącą pustkę, którą może wypełnić jedynie Bóg! Tu właśnie możesz nie tylko wypełnić tę pustkę, ale przechadzać się i trwać w miłującej obecności Pana – niczym uczniowie na Górze Tabor!

Zaiste Emanuel! Bóg był z nami… Doświadczyliśmy i razem ogłaszamy!

Rycerki św. Michała Archanioła z parafii Chrystusa Króla z Bielska-Białej – Leszczyny
 

PS. Nikt dla pustki żyć nie może! Uważaj więc, bo jeśli nie pozwolisz swej pustki wypełnić Bogu, to czyha ten, który krąży jak lew, by pustkę wypełnić i Cię pożreć!