Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Australia i Papua Nowa Gwinea podjęła Ojca Generała!

Po tygodniu pobytu w Sydney i okolicy, Ojciec Generał udał sie do Papui Nowej Gwinei, by poznać bliżej ten kraj misyjny, jego potrzeby i wezwania, z którymi spotykają się michalici na codzień w tej szerokości geograficznej.

W ostatnim dniu pobytu Ojca Generała wspóbracia spotkali sie na wspólnej modlitwie, w czasie której zostały poświecone dwie ikony. Jedna przedstawia św. Michala Archanioł, zaś druga przedstawia naszego Ojca Założyciela i błogosławionych meczenników: ks Wojciecha i ks Władysława. Ikony te będę zainstalowane w kaplicy domu zakonnego w North Ryde – Sydney.

Bardzo cieszymy się z obecności Przełożonego Generalnego w naszej prowincji „na Pacyfiku” i ufamy, że wspólna modlitwa, spotkania i rozmowy pozostawią w sercu miłe wspomnienia i chęć powrotu do nas w czasie Bogu wiadomym. Mamy nadzieję także, że doświadczenie zdobyte tutaj pomoże owocnie zarządzać naszym zgromadzeniem.

Na kolejne lata posługi życzymy Ojcu Genrałowi – Szczęść Boże!

xkd