Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Błogosławiony dar

Od 2 do 6 grudnia odbywały się rekolekcje adwentowe w kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Bielsku Białej. Ten szczególny czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, zgodnie z życzeniem duszpasterzy parafii i wielu Czcicieli św. Michała Archanioła działających apostolsko w tej wspólnocie parafialnej, był wypełniony refleksją na temat życia, działelności i charyzmatu błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza.

W czwartym dniu rekolekcji, zostały bardzo uroczyście wniesione do świątyni relikwie błogosławionego ks. Bronisława - z postanowieniem, że każdego 30-go dnia miesiąca, wspólnota parafialna będzie oddawała uroczyście cześć tym relikwiom, wzywając w czasie Mszy św. o błogosławionym ks. Bronislawie jego wstawiennictwa.

Czas rekolekcji, przekazanie i przyjęcie relikwii były wspaniałą okazją do uświadomienia sobie, jak wielkim darem Bożym w Osobie błogosławionego Założyciela dysponuje Zgromadzenie św. Michała Archanioła. Tym darem trzeba się dzielić. Aby to się dokonywało, trzeba w swoim sercu ten Dar posiadać. 9 grudnia, zafascynowani charyzmatem błogosławionego ks. Br. Markiewicza, członkowie Stowarzyszenia Powściągliwości i Pracy, zorganizowali przy Domu Macierzystym Zgromadzenia w Miejscu Piastowym " św. Mikołaja" dla ponad 70-ciu dzieci z rodzin biorących udział w spotkaniach apostolstwa trzeźwości. Radość tych dzieci i ich rodzin miała swój fundament w charyzmacie błogosławionego Bronisława, który był i nadal jest wspaniałym darem dla dzieci.  Przed Świętami Bożego Narodzenia podjęto kolejną, błogosławioną inicjatywę - ponad 90 potrzebujących pomocy rodzin otrzymało tzw "trzeźwą paczkę".

Członkowie Stowarzyszenia podejmujący wszelką działalność apostolską przy Sanktuarium św. Michała Archanioła i błogosławionego Bronislawa są przekonani, że z pomocą Patrona - błogosławionego Bronisława, błogosławiony dar pomocy dla innych będzie zawsze aktualny i będzie się rozrastał.

x.js.