Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Orszak Trzech Króli w Krośnie

Orszak Trzech Króli już na stałe wpisał się w krajobraz miasta Krosna. Świadczą o tym tłumy ludzi, którzy całymi rodzinami wzięli udział w V Orszaku Trzech Króli. Po mszy świętej sprawowanej w Sanktuarium św. Jana Pawła II pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Jamrozka, wyruszyliśmy śladami Trzech Mędrców, by wraz z nimi oddać pokłon Bożej Dziecinie.

W barwnym orszaku kroczyli mieszkańcy Krosna i okolic, przedstawiciele duchowieństwa wraz z ks. bp. Stanisławem Jamrozkiem i ks. Dariuszem Wilkiem - Przełożonym Generalnym Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła. Nie zabrakło również przedstawicieli władz miasta na czele z Panem Prezydentem Piotrem Przytockim. Na krośnieńskim rynku Kacper, Melchior i Baltazar złożyli swe dary. Był też czas na wysłuchanie kolęd w wykonaniu uczniów Katolickiego Liceum i Szkoły Podstawowej oraz wspólne kolędowanie. Został rozstrzygnięty konkurs na strój kolędniczy, w którym zostały nagrodzone przepięknie poprzebierane dzieci.

Słowa podziękowania należą się społeczności szkolnej Katolickiego Liceum i Katolickiej Szkole Podstawowej Księży Michalitów, która po raz kolejny zorganizowała Orszak w Krośnie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli odpowiedzialni za bezpieczeństwo w czasie przemarszu Orszaku: służbom mundurowym, medycznym i straży orszaku. Dziękujemy grupie prowadzącej śpiew, wszystkim osobom życzliwym i tym, którzy zaangażowali się w organizację Orszaku.