Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

By świadomie przeżywać obecność aniołów…

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą pozycją książkową autorstwa ks. prof. Tomasza Stępnia, pt. "Doktor anielski o aniołach". Bez dużej przesady stwierdzić można, że książka ta stanowi pierwsze w naszym kraju tak kompleksowe omówienie angelologii św. Tomasza z Akwinu.
Jak w recenzji publikacji podkreślił o. prof. Jacek Salij: Wielkim walorem tej książki jest stała troska Autora o pokazanie czytelnikom, co z prawdy o aniołach wynika dla nas, ludzi. Okazuje się bowiem, że pod niejednym względem możemy (i powinniśmy) aniołów asymptotycznie naśladować - w tym sensie, że nigdy nie osiągniemy podobieństwa idealnego, możemy jednak być do nich podobni coraz więcej
Sam zaś ks. prof. T. Stępień pisze o swoim dziele w sposób następujący: Oddając niniejszą książkę w ręce czytelnika mam nadzieję, że pomoże mu ona przede wszystkim w świadomym przeżywaniu obecności aniołów w naszym życiu. Nawet jeżeli my słabo już dzisiaj o nich pamiętamy, to one i tak są obecne pośród nas, i tak nas wspomagają, i tak się z nami modlą i pracują. Będą też na pewno obecne podczas lektury tej książki i będą same pomagać w zrozumieniu ich świata i ich tajemnic, podobnie jak (w co szczerze wierzę) były obecne podczas pisania i redakcji tego tekstu.
Od redakcji możemy jeszcze dodać do powyższego, iż wnikliwy czytelnik z owym rozumieniem nie powinien mieć problemu, ks. T. Stępień bowiem potrafi zainteresować go oryginalnie, świeżo postawionymi pytaniami i zagadnieniami, choćby wtedy, gdy mówi o anielskiej sztuce kulinarnej, piekielnej mafii czy stosunku aniołów od dzieci nienarodzonych. Oczywiście w tym wszystkim nie brakuje też odpowiedzi na pytania najistotniejsze, nad którymi niemal każdy z nas pewnie kiedyś się zastanowił. Ks. Stępień pyta więc również "Czy mój Anioł Stróż zawsze wie o czym myślę?" albo "Jak kochają aniołowie?".
Jako jedyne tak wyczerpujące polskie wydawnictwo poświęcone anielskiemu nauczaniu Akwinaty, książka "Doktor anielski o aniołach" wydaje się być obowiązkową pozycją na półce nie tylko dla miłośników duchowości anielskiej, ale i wszystkich czytelników żywo zainteresowanych pogłębianiem swojej wiary i wiedzy teologicznej. To 180 stron fascynującej lektury na temat świata, choć niewidocznego, ale tak nam jednak bliskiego.
Serdecznie zachęcamy do zamawiania książki "Doktor anielski o aniołach" w redakcji pisma "Któż jak Bóg" w cenie 24,90 PLN. Dla odbiorców masowych (księgarni, bibliotek, hurtowni) przewidujemy upusty.
Ks. prof. Tomasz Stępień, „Doktor anielski o aniołach”, wyd. Towarzystwo Powściągliwość i Praca (przy Zgromadzeniu św. Michała Archanioła), okładka miękka, s. 180, Marki 2014).
Kontakt: Redakcja "Któż jak Bóg", Al. Piłsudskiego 248/252, 05-261 Marki, (22) 781-28-63, e-mail: redakcja.kjb@gmail.com;

Tutaj możesz zamówić książkę: www.kjb24.pl