michalici

Z Groty Objawień na Górze Gargano

Drodzy Współbracia – Michalici!
Umiłowani Czciciele Świętego Michała Archanioła!

W dniu święta naszego wielkiego Orędownika – Świętego Michała Archanioła, stajemy wobec Dobrego Boga z sercami przepełnionymi wdzięcznością za Jego wspaniałomyślną i bezgraniczną Miłość wyrażoną w Osobie Patrona naszej rodziny zakonnej oraz za dzieła dokonane przez jego wstawiennictwo.

Festyn Parafialny i święto szkoły…

Piękna, słoneczna pogoda, konkursy dla dzieci i młodzieży, trzymające w napięciu pokazy walki i strzelania w wykonaniu rycerzy z chorągwi rycerskiej z Żywca, obecność żołnierzy Wojska Polskiego, przybyłych terenowym hammerem z Bielska Białej oraz koncert Zespołu „Michael” z Krakowa. To tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych przez organizatorów II Parafialnego Festynu Rodzinnego i Święta Szkoły, który odbył się 18 czerwca 2016 r. w Pewli Ślemieńskiej.

KJB po targach warszawskich

W niedzielę 10 kwietnia dobiegły końca XXII Targi Wydawców Katolickiech. Prezentacja prawie 10 tys. tytułów przygotowanych przez 180 wydawnictw a także pokazy filmów, wystawy, koncert i spotkania autorskie - wszystko to stanowiło program cztergodniowej imprezy. Targi odbyły się w Arkadach Kubickiego i innych częściach Zamku Warszawskiego. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko nr 118, przy którym można było zobaczyć i kupić anielskie materiały i książki.

Strony